Resepsiyon Hizmeti

Resepsiyon Hizmeti

Woodentowns Bungalow Otelimizde müşterilerimize Resepsiyon Hizmetleri de sunmaktayız.

Resepsiyonda görevli arkadaşlarımız, müşterilerimizi karşılıyor, otelimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkında müşterilerimizi bilgilendiriyor. Müşterimize uygun oda veya odalara yönlendirme yapıyor.

Konaklama ile ilgili prosedürleri müşterilerimize detaylı bir şekilde anlatımını gerçekleştiriyor, gelen telefon çağrılarını anında müşterilerimize yönlendirmesini sağlıyor. Randevuların zamanlamasını ve iptal işlemlerini online olarak web sitemiz aracılığı ile yönetiyor. Otelimizde konaklayan müşterilerimize dışarıdan gelen posta veya kargo gibi teslimatları teslim alarak müşterilerimize anında ulaştırıyor. Resepsiyon Görevlimiz otelimizin güvenliğinin korunması amacıyla Güvenlik Görevlisi çalışanlarımızın takibini gerçekleştiriyor.

Konuklarımızdan gelen özel taleplerle ilgileniyor ve konuklarımızın otelimize giriş çıkış işlemlerini gerçekleştiriyor, faturaları hazırlıyor ve ödemeleri alıyor. Ziyaretçi ve müşterilerimizin bilgilerini bilgisayar ortamına kayıt ederek, bilgilerin güvenli bir şekilde korunması için gerekli önlemleri alıyor…